Nu sunt produse in cos.
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | BR9ECM |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Angled |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Livrare gratuita la comenzi de peste 499ron. Vezi termeni Livrare.
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| APRILIA | RS 250 | 250 | 1995 | EUROPE | 41 KW(56 PS) | ||
| APRILIA | RS 250 | 250 | 1996 | EUROPE | 41 KW(56 PS) | ||
| APRILIA | RS 250 | 250 | 1997 | EUROPE | 41 KW(56 PS) | ||
| APRILIA | RS 250 | 250 | 1998 | ALL | 40 KW(54 PS) | ||
| APRILIA | RS 250 | 250 | 1999 | ALL | 40 KW(54 PS) | ||
| APRILIA | RS 250 | 250 | 2000 | ALL | 40 KW(54 PS) | ||
| APRILIA | RS 250 | 250 | 2001 | ALL | 40 KW(54 PS) | ||
| APRILIA | RS 250 | 250 | 2002 | ALL | 40 KW(54 PS) | ||
| SUZUKI | RG 125 F Gamma | 125 | 1992 | ALL | 24 KW(33 PS) | ||
| SUZUKI | RG 125 F Gamma | 125 | 1992 | JAPAN | 24 KW(33 PS) | ||
| SUZUKI | RG 125 F Gamma | 125 | 1993 | ALL | 24 KW(33 PS) | ||
| SUZUKI | RG 125 F Gamma | 125 | 1993 | JAPAN | 24 KW(33 PS) | ||
| SUZUKI | RG 125 F Gamma | 125 | 1994 | ALL | 24 KW(33 PS) | ||
| SUZUKI | RG 125 F Gamma | 125 | 1994 | JAPAN | 24 KW(33 PS) | ||
| SUZUKI | RG 125 F Gamma | 125 | 1995 | EUROPE | 24 KW(33 PS) | ||
| SUZUKI | RG 125 F Gamma | 125 | 1995 | JAPAN | 24 KW(33 PS) | ||
| SUZUKI | RG 125 F Gamma | 125 | 1996 | EUROPE | 24 KW(33 PS) | ||
| SUZUKI | RG 125 F Gamma | 125 | 1996 | JAPAN | 24 KW(33 PS) | ||
| SUZUKI | RGV 250 KAT Gamma | 249 | 1991 | EUROPE | 38 KW(52 PS) | ||
| SUZUKI | RGV 250 Gamma | 249 | 1991 | EUROPE | 46 KW(63 PS) | ||
| SUZUKI | RGV 250 Gamma | 249 | 1991 | JAPAN | 45 KW(61 PS) | ||
| SUZUKI | RGV 250 KAT Gamma | 249 | 1992 | EUROPE | 41 KW(56 PS) | ||
| SUZUKI | RGV 250 Gamma | 249 | 1992 | EUROPE | 46 KW(63 PS) | ||
| SUZUKI | RGV 250 Gamma | 249 | 1992 | JAPAN | 45 KW(61 PS) | ||
| SUZUKI | RGV 250 KAT Gamma | 249 | 1993 | EUROPE | 41 KW(56 PS) | ||
| SUZUKI | RGV 250 Gamma | 249 | 1993 | EUROPE | 46 KW(63 PS) | ||
| SUZUKI | RGV 250 Gamma | 249 | 1993 | JAPAN | 45 KW(61 PS) | ||
| SUZUKI | RGV 250 Gamma | 249 | 1994 | EUROPE | 46 KW(63 PS) | ||
| SUZUKI | RGV 250 Gamma | 249 | 1994 | JAPAN | 45 KW(61 PS) | ||
| SUZUKI | RGV 250 Gamma | 249 | 1995 | EUROPE | 46 KW(63 PS) | ||
| SUZUKI | RGV 250 Gamma | 249 | 1995 | JAPAN | 45 KW(61 PS) | ||
| SUZUKI | RG 125 U Wolf | 125 | 1992 | ALL | 24 KW(33 PS) | ||
| SUZUKI | RG 125 U Wolf | 125 | 1992 | JAPAN | 24 KW(33 PS) | ||
| SUZUKI | RG 125 U Wolf | 125 | 1993 | ALL | 24 KW(33 PS) | ||
| SUZUKI | RG 125 U Wolf | 125 | 1993 | JAPAN | 24 KW(33 PS) | ||
| SUZUKI | RG 125 U Wolf | 125 | 1994 | ALL | 24 KW(33 PS) | ||
| SUZUKI | RG 125 U Wolf | 125 | 1994 | JAPAN | 24 KW(33 PS) | ||
| SUZUKI | RG 125 U Wolf | 125 | 1995 | JAPAN | 24 KW(33 PS) | ||
| YAMAHA | TZR 250 R | 250 | 1989 | JAPAN | |||
| YAMAHA | TZR 250 R | 250 | 1990 | JAPAN | |||
| YAMAHA | TZR 250 R | 250 | 1991 | JAPAN | |||
| YAMAHA | TZR 250 RS | 250 | 1992 | JAPAN | |||
| YAMAHA | TZR 250 R | 250 | 1992 | JAPAN | |||
| YAMAHA | TZR 125 R | 125 | 1993 | EUROPE | |||
| YAMAHA | TZR 125 SP | 125 | 1993 | EUROPE | 21 KW(29 PS) | ||
| YAMAHA | TZR 125 | 125 | 1993 | EUROPE | |||
| YAMAHA | TZR 250 RS | 250 | 1993 | JAPAN | |||
| YAMAHA | TZR 250 R | 250 | 1993 | JAPAN | |||
| YAMAHA | TZR 125 | 125 | 1993 | JAPAN | 19 KW(26 PS) | ||
| YAMAHA | TZR 125 R | 125 | 1994 | EUROPE | |||
| YAMAHA | TZR 125 | 125 | 1994 | EUROPE | |||
| YAMAHA | TZR 125 RR | 125 | 1994 | EUROPE | 21 KW(29 PS) | ||
| YAMAHA | TZR 250 RS | 250 | 1994 | JAPAN | |||
| YAMAHA | TZR 125 | 125 | 1994 | JAPAN | 19 KW(26 PS) | ||
| YAMAHA | TZR 125 R | 125 | 1995 | EUROPE | |||
| YAMAHA | TZR 125 | 125 | 1995 | EUROPE | |||
| YAMAHA | TZR 125 RR | 125 | 1995 | EUROPE | 21 KW(29 PS) | ||
| YAMAHA | TZR 250 SPR | 250 | 1995 | JAPAN | |||
| YAMAHA | TZR 125 R | 125 | 1996 | EUROPE | |||
| YAMAHA | TZR 125 | 125 | 1996 | EUROPE | |||
| YAMAHA | TZR 250 SPR | 250 | 1996 | JAPAN | |||
| YAMAHA | TZR 125 R | 125 | 1997 | EUROPE | |||
| YAMAHA | TZR 125 | 125 | 1997 | EUROPE | |||
| YAMAHA | TZR 250 SPR | 250 | 1997 | JAPAN | |||
| YAMAHA | TZR 125 R | 125 | 1998 | EUROPE | |||
| YAMAHA | TZR 125 | 125 | 1998 | EUROPE | |||
| YAMAHA | TZR 250 SPR | 250 | 1998 | JAPAN | |||
| YAMAHA | TZR 125 R | 125 | 1999 | EUROPE | |||
| YAMAHA | TZR 250 SPR | 250 | 1999 | JAPAN | |||
| YAMAHA | TZR 250 R SP | 250 | 1991 | JAPAN | |||
| YAMAHA | TZR 250 R SP | 250 | 1992 | JAPAN | |||
| YAMAHA | TZR 250 R SP | 250 | 1993 | JAPAN | |||
| YAMAHA | TZR 250 R SP | 250 | 1994 | JAPAN |