Nu sunt produse in cos.
Ghidon enduro 28,6mm Renthal Fatbar Enduro Black
| COLOR/FINISH | Black |
| MATERIAL | 7010-T6 Aluminum |
| PULLBACK/SWEEP | 54 mm (2-1/8") |
| WIDTH | 781 mm (30-3/4") |
| HEIGHT | 102 mm (4") |
| FEATURES | Includes Pad| Smooth, Unknurled |
| RISE | 68 mm (2-11/16") |
| HANDLEBAR DIAMETER | 28,6 mm (1-1/8") |
| TYPE/BEND | Enduro| Fatbar |
| UNITS | Each |
| CLAMPING WIDTH | 115 mm (4-1/2") |
| CLAMPING DIAMETER | 28,6 mm (1-1/8") |
| CONTROLS DIAMETER | 22 mm (7/8") |
| PRODUCT NAME | Handlebar |
| BASE COLOR | Black |