Nu sunt produse in cos.
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Racing |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Platinum |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,6 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Angled |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Livrare gratuita la comenzi de peste 499ron. Vezi termeni Livrare.
| Make | Model | Displacement | Year | Country | Engine | Info | Position |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DUCATI | 748 | 748 | 1999 | EUROPE | 71 KW(97 PS) | ||
| DUCATI | 748 | 748 | 2000 | EUROPE | 71 KW(97 PS) | ||
| DUCATI | 748 | 748 | 2001 | EUROPE | 71 KW(97 PS) | ||
| DUCATI | 748 | 748 | 2002 | EUROPE | 71 KW(97 PS) | ||
| DUCATI | 748 | 748 | 2003 | EUROPE | 71 KW(97 PS) | ||
| DUCATI | 888 Strada Biposto | 888 | 1993 | EUROPE | 72 KW(98 PS) | ||
| DUCATI | 888 Strada Biposto | 888 | 1994 | EUROPE | 72 KW(98 PS) | ||
| DUCATI | 888 Strada Biposto | 888 | 1995 | EUROPE | 72 KW(98 PS) | ||
| DUCATI | 888 Strada Biposto | 888 | 1996 | EUROPE | 72 KW(98 PS) | ||
| DUCATI | 996 | 996 | 1999 | EUROPE | 82 KW(112 PS) | ||
| DUCATI | 996 | 996 | 2000 | EUROPE | 82 KW(112 PS) | ||
| DUCATI | 996 | 996 | 2001 | EUROPE | 90 KW(122 PS) | ||
| DUCATI | 748 S | 748 | 1997 | EUROPE | 72 KW(98 PS) | ||
| DUCATI | 748 S | 748 | 1998 | EUROPE | 72 KW(98 PS) | ||
| DUCATI | 748 S | 748 | 1999 | EUROPE | 71 KW(97 PS) | ||
| DUCATI | 748 S | 748 | 2000 | EUROPE | 71 KW(97 PS) | ||
| DUCATI | 748 S | 748 | 2001 | EUROPE | 71 KW(97 PS) | ||
| DUCATI | 748 S | 748 | 2002 | EUROPE | 71 KW(97 PS) | ||
| DUCATI | 748 SP Production Racer | 748 | 1995 | EUROPE | 72 KW(98 PS) | ||
| DUCATI | 748 SP Production Racer | 748 | 1996 | EUROPE | 72 KW(98 PS) | ||
| DUCATI | 748 SP Production Racer | 748 | 1997 | EUROPE | 72 KW(98 PS) | ||
| DUCATI | 748 SPS Production Racer | 748 | 1998 | EUROPE | 76 KW(103 PS) | ||
| DUCATI | 748 SPS Production Racer | 748 | 1999 | EUROPE | 77 KW(105 PS) |