Nu sunt produse in cos.
|
Baterie litiu JMT YTZ7S-FP 29Wh Voltage |
: 12v |
| Capacity | : 2.40 Ah (10 Std) |
| Capacity | : 28.80 Wh |
| Type | : Lithium Maintenance free |
| Manufacturer claimed CCA | : 144 A |
| SAE as measured by JMP battery tester | : 230 A |
| DIN as measured by JMP battery tester | : 210 A |
| EN as measured by JMP battery tester | : 130 A |
| Length | : 113 mm |
| Width | : 69 mm |
| Height | : 105 125 85 mm |
| Weight (including acid) | : 0.5 kg |
| Terminal connection | : from above Front |
| Positive terminal | : Front right |
| Negative terminal | : Front left |
| Breather hose | : Without |
| Producator | : JMT |
Livrare gratuita la comenzi de peste 499ron. Vezi termeni Livrare.
Acumulator 12v litiu de putere mare JMT YTZ5S-FP 29Wh high power KTM HUSQVARNA BETA