Nu sunt produse in cos.
Baterie Yuasa YB4L-B
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 120,7 mm (4-3/4") |
| MODEL | Yumicron |
| WEIGHT | 1,2 kg (2,75 lb) |
| WIDTH | 70 mm (2-3/4") |
| HEIGHT | 92 mm (3-5/8") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CAPACITY | 4 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 0.4 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Right |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Baterie Yuasa YB5L-B
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 120,7 mm (4-3/4") |
| MODEL | Yumicron |
| WEIGHT | 1,6 kg (3,5 lb) |
| WIDTH | 60 mm (2-3/8") |
| HEIGHT | 130 mm (5-1/8") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CAPACITY | 5 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 0.5 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Right |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Baterie Yuasa YB7-A
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 134,6 mm (5-5/16") |
| MODEL | Yumicron |
| WEIGHT | 2,3 kg (5 lb) |
| WIDTH | 76,2 mm (3") |
| HEIGHT | 133 mm (5-1/4") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CAPACITY | 8 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 0.8 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Left |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Baterie Yuasa YUAM227BB
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 150 mm (5-7/8") |
| MODEL | Yumicron |
| WEIGHT | 1,8 kg (4 lb) |
| WIDTH | 60 mm (2-3/8") |
| HEIGHT | 130 mm (5-1/8") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CAPACITY | 7 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 0.7 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Right |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Baterie Yuasa YB7C-A
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 129,5 mm (5-1/8") |
| MODEL | Yumicron |
| WEIGHT | 2,3 kg (5 lb) |
| WIDTH | 90 mm (3-9/16") |
| HEIGHT | 114 mm (4-1/2") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CAPACITY | 8 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 0.8 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Rear |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Baterie Yuasa YUAM2273Y
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 134,6 mm (5-5/16") |
| MODEL | Yumicron |
| WEIGHT | 2,3 kg (5 lb) |
| WIDTH | 76,2 mm (3") |
| HEIGHT | 133 mm (5-1/4") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CAPACITY | 8 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 0.8 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Right |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Baterie Yuasa YB9A-A
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 134,6 mm (5-5/16") |
| MODEL | Yumicron |
| WEIGHT | 2,4 kg (5,25 lb) |
| WIDTH | 76,2 mm (3") |
| HEIGHT | 155 mm (6-1/8") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CAPACITY | 9 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 0.9 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Left |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Baterie Yuasa YB9-B
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 134,6 mm (5-5/16") |
| MODEL | Yumicron |
| WEIGHT | 2,4 kg (5,25 lb) |
| WIDTH | 76,2 mm (3") |
| HEIGHT | 139 mm (5-1/2") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CAPACITY | 9 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 0.9 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Right |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Baterie Yuasa YB9L-A2
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 134,6 mm (5-5/16") |
| MODEL | Yumicron |
| WEIGHT | 2,4 kg (5,25 lb) |
| WIDTH | 76,2 mm (3") |
| HEIGHT | 139 mm (5-1/2") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CAPACITY | 9 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 0.9 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Left |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Baterie Yuasa YUAM229LY
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 134,6 mm (5-5/16") |
| MODEL | Yumicron |
| WEIGHT | 2,4 kg (5,25 lb) |
| WIDTH | 76,2 mm (3") |
| HEIGHT | 139 mm (5-1/2") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CAPACITY | 9 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 0.9 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Right |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Baterie Yuasa YHD-12
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 205,7mm (8-1/8") |
| MODEL | Conventional |
| WEIGHT | 6,9 kg (15,29 lb) |
| WIDTH | 133 mm (5-1/4") |
| HEIGHT | 165,1 mm (6-1/2") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CAPACITY | 28 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 2.8 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Left |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Baterie Yuasa YUAM7230L
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| MODEL | YIX |
| WEIGHT | 9,9 kg (22 lb) |
| WIDTH | - |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CAPACITY | 30 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 3 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Factory Activated |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Baterie Lithium 12v JMT YTX5L-FP 19Wh
| Voltage | : 12v |
| Capacity | : 1.58 Ah (10 Std) |
| Capacity | : 19 Wh |
| Type | : Lithium Maintenance free |
| Manufacturer claimed CCA | : 96 A |
| SAE as measured by JMP battery tester | : 160 A |
| DIN as measured by JMP battery tester | : 145 A |
| EN as measured by JMP battery tester | : 90 A |
| Length | : 113 mm |
| Width | : 69 mm |
| Height | : 105 85 mm |
| Weight (including acid) | : 0.4 kg |
| Terminal connection | : from above Front |
| Positive terminal | : Front right |
| Negative terminal | : Front left |
| Breather hose | : Without |
| Producator | : JMT |
Baterie motocicleta Exide YTZ10S-BS Gel
Exide Gel Baterie 12 V 8.6 Ah 150x87x93 190A
Acumulator ytz10-bs, ttz10s-bs
Baterie Lithium 12v JMT YTZ5S-FP 24Wh
Baterie litiu JMT YTZ5S-FP 24Wh
| Voltage | : 12v |
| Capacity | : 2 Ah (10 Std) |
| Capacity | : 24 Wh |
| Type | : Lithium Maintenance free |
| Manufacturer claimed CCA | : 120 A |
| SAE as measured by JMP battery tester | : 180 A |
| DIN as measured by JMP battery tester | : 165 A |
| EN as measured by JMP battery tester | : 100 A |
| Length | : 113 mm |
| Width | : 69 mm |
| Height | : 105 85 mm |
| Weight (including acid) | : 0.4 kg |
| Terminal connection | : from above Front |
| Positive terminal | : Front right |
| Negative terminal | : Front left |
| Breather hose | : Without |
| Producator | : JMT |
Baterie Lithium 12v JMT YTZ7S-FP 29Wh
|
Baterie litiu JMT YTZ7S-FP 29Wh Voltage |
: 12v |
| Capacity | : 2.40 Ah (10 Std) |
| Capacity | : 28.80 Wh |
| Type | : Lithium Maintenance free |
| Manufacturer claimed CCA | : 144 A |
| SAE as measured by JMP battery tester | : 230 A |
| DIN as measured by JMP battery tester | : 210 A |
| EN as measured by JMP battery tester | : 130 A |
| Length | : 113 mm |
| Width | : 69 mm |
| Height | : 105 125 85 mm |
| Weight (including acid) | : 0.5 kg |
| Terminal connection | : from above Front |
| Positive terminal | : Front right |
| Negative terminal | : Front left |
| Breather hose | : Without |
| Producator | : JMT |