Nu sunt produse in cos.
Baterie Yuasa YTX7L-BS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| MODEL | YTX |
| WEIGHT | 2,3 kg (5 lb) |
| WIDTH | 71,1 mm |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CAPACITY | 6 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 0.6 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Releu incarcare Tourmax HONDA RGU-183
Releu incarcare Tourmax HONDA RGU-183
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Baterie Yuasa YTX12-BS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| MODEL | YTX |
| WEIGHT | 3,4 kg (7,5 lb) |
| WIDTH | 86 mm |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CAPACITY | 10 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.2 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Releu incarcare Tourmax HONDA RGU-184
Releu incarcare Tourmax HONDA RGU-184
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Baterie Yuasa YTX14AH-BS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 134 mm (5-5/16") |
| MODEL | YTX |
| WEIGHT | 4,1 kg (9 lb) |
| WIDTH | 89 mm (3-1/2") |
| HEIGHT | 166 mm (6-9/16") |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Kit |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right Front |
| BATTERY CAPACITY | 12 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.2 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left Front |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Releu incarcare Tourmax HONDA RGU-185
Releu incarcare Tourmax HONDA RGU-185
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Baterie Yuasa YTX14AHL-BS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 134 mm (5-5/16") |
| MODEL | YTX |
| WEIGHT | 4,1 kg (9 lb) |
| WIDTH | 89 mm (3-1/2") |
| HEIGHT | 166 mm (6-9/16") |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Kit |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left Front |
| BATTERY CAPACITY | 12 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.2 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right Front |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-402
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-402
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Baterie Yuasa YTX14-BS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| MODEL | YTX |
| WEIGHT | 3,7 kg (8,25 lb) |
| WIDTH | 86 mm |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CAPACITY | 12 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.4 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-404
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-404
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Baterie Yuasa YTX15L-BS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| MODEL | YTX |
| WEIGHT | 4 kg (8,75 lb) |
| WIDTH | 86 mm |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CAPACITY | 13 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.3 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-413
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-413
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Baterie Yuasa YTX16-BS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| MODEL | YTX |
| WEIGHT | 4,7 kg (10,4 lb) |
| WIDTH | 86 mm |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CAPACITY | 14 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.4 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-414
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-414
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Baterie Yuasa YTX16-BS-1
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| MODEL | YTX |
| WEIGHT | 4,7 kg (10,4 lb) |
| WIDTH | 86 mm |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CAPACITY | 14 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.4 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-415
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-415
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Baterie Yuasa YTX20-BS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| MODEL | YTX |
| WEIGHT | 5,1 kg (11,2 lb) |
| WIDTH | 86 mm |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CAPACITY | 18 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.8 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-417
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-417
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Baterie Yuasa YTX20H-BS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 175 mm (6-7/8") |
| MODEL | YTX |
| WEIGHT | 6,8 kg (15 lb) |
| WIDTH | 87,3 mm (3-7/16") |
| HEIGHT | 155 mm (6-1/8") |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Kit |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CAPACITY | 18 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.8 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-418
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-418
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Baterie Yuasa YTX20HL-BS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 175 mm (6-7/8") |
| MODEL | YTX |
| WEIGHT | 6,8 kg (15 lb) |
| WIDTH | 87,3 mm (3-7/16") |
| HEIGHT | 155 mm (6-1/8") |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Kit |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CAPACITY | 18 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.8 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-419
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-419
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Baterie Yuasa YTX20HL-BS-PW
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 175 mm (6-7/8") |
| MODEL | YTX |
| WEIGHT | 6,8 kg (15 lb) |
| WIDTH | 87,3 mm (3-7/16") |
| HEIGHT | 175 mm (6-7/8") |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Kit |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CAPACITY | 18 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.8 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-420
Releu incarcare Tourmax KAWASAKI RGU-420
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.