0
Cosul meu
0,00 lei
Nu sunt produse in cos.
Top vanzari
006110260000
9,68 lei
Transport gratuit
006110260000, 006.11.026.00.00, RUBBER, SCREW CYLINDEHEAD COVE R
Garnitura pompa apa Beta RR 4T 006090210000
30,66 lei
Transport gratuit
Garnitura pompa apa Beta RR 4T 006090210000
006090210000, 006.09.021.00.00, GASKET WATER PUMP
006020700000
19,21 lei
Transport gratuit
006020700000, 006.02.070.00.00, BUSH 10,5.12.11 (CYLINDER BASE /CYL.HEAD)
Sistem pentru prevenirea blocarii lantului Beta, KTM, Husqvarna, GasGas
150,00 lei
Transport gratuit
Sistem pentru prevenirea blocarii lantului la pinonul de atac.
Compatibil Beta, KTM, Husqvarna, GasGas.
Set mansoane lock-on Progrip 709
127,10 lei
Transport gratuit
Set mansoane lock-on Progrip 709
Diferite culori.
Ghidon inalt Factory Beta RR 4T XTrainer 2220391000
640,59 lei
Transport gratuit
Ghidon inalt Factory Beta RR 4T XTrainer 2220391000
Kit piston Beta 2T 300 RR/Xtrainer 2018-2021 cota A Vertex 71,95mm
772,77 lei
Transport gratuit
Kit piston Beta 2T 300 RR/Xtrainer cota A Vertex 71,95mm
Beta 300 2018-2021
Buson umplere ulei factory Beta 2T RR/Xtrainer 2018-2025 026010258053
91,51 lei
Transport gratuit
Buson umplere ulei factory Beta 2T RR/Xtrainer 2018-2025 026010258053
Baterie Lithium 12v JMT YTZ5S-FP 24Wh
345,71 lei
Transport gratuit
Baterie litiu JMT YTZ5S-FP 24Wh
| Voltage | : 12v |
| Capacity | : 2 Ah (10 Std) |
| Capacity | : 24 Wh |
| Type | : Lithium Maintenance free |
| Manufacturer claimed CCA | : 120 A |
| SAE as measured by JMP battery tester | : 180 A |
| DIN as measured by JMP battery tester | : 165 A |
| EN as measured by JMP battery tester | : 100 A |
| Length | : 113 mm |
| Width | : 69 mm |
| Height | : 105 85 mm |
| Weight (including acid) | : 0.4 kg |
| Terminal connection | : from above Front |
| Positive terminal | : Front right |
| Negative terminal | : Front left |
| Breather hose | : Without |
| Producator | : JMT |