Nu sunt produse in cos.
Jamba furca Ø 43 MM L 625 MM HONDA CBR1100XX
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040115 | 51410-MAT-E01 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 625,00 mm (24,61") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Carene laterale rezervor/radiator Polisport 8426100002 BLUE
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare din ste-ul nostru
pentru a vedea pretul.
Kit coborare TRW MCTL171
Kit coborare motocicleta.
Kitul coboara intre 2-5cm in functie de modelul motocicletei.
Vezi compatibilitate motocicleta la descriere produs.
Daca nu gasesti motocicleta ta in descriere, cauta codul de produs
pe site-ul producatorului TRW(click aici catalog kit coborare) apoi introdu codul
in bara de cautare din site-ul nostru.
Radiator apa RSV1000 Tuono stanga
Pipa bujie NGK VD05FMH
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Bujie NGK DR8ES
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Threaded Stud |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | DR8ES |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 19 mm (3/4") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Aripa spate Polisport YZF 18- FLUO YE 8574900004
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Aripa fata Polisport RED 8572700001
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Releu incarcare Tourmax YAMAHA RGU-209
Releu incarcare Tourmax YAMAHA RGU-209
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Husa sa Blackbird Racing DREAM 3 BLUE/WHITE/BLACK 1235E
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Blackbird Racing (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Seat Cover |
Kit plastice Polisport OEM-COLOR 90451
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Baterie Yuasa YUAM7RH4H
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 152,4 mm (6") |
| MODEL | YTX |
| WEIGHT | 5 kg (11 lb) |
| WIDTH | 87,3 mm (3-7/16") |
| HEIGHT | 145 mm (5-3/4") |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right Front |
| BATTERY CAPACITY | 12 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.4 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Factory Activated |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left Front |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Ghidon TRW SPEEDFIGHTER STEEL 25.4 BLACK MCL125SS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| MATERIAL | Steel |
| HANDLEBAR DIAMETER | 25,4 mm (1") |
| TYPE/BEND | Speedfighter |
| FINISH/COLOR | Black |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Handlebar |
Filtru ulei HifloFiltro HF185
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB523SI SINTER OFFROAD
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB748 ORGANIC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA2608
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFF2021
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Cizme moto mx Forma Predator
Cizme moto mx Forma Predator