Nu sunt produse in cos.
Filtru aer HifloFiltro HFA2606
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFF6011
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Cizme moto mx Forma Predator
Cizme moto mx Forma Predator
DID LANT - 520ZVM-X CU 112 ZALE - (GOLD) X-RING
DID KIT LANT - HONDA CB1300 X-4 GOLD
NOLAN FULL-FACE - N87 FULGOR N-COM - METAL BLACK
Rezonator YAMAHA FMF GNARLY 024054
Daca nu gasiti motocicleta/rezonatorul dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog rezonator FMF.
Jamba furca Ø 35 MM L 610 MM BMW R1150GS
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040113 | 31.42.2.338.201 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 610,00 mm (24,02") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Kit rulmenti jug Aprilia BMW SSW902
Set rulmenti jug Aprilia BMW SSW902
Tourmax Made in Japan
Carene laterale rezervor/radiator Polisport 8417700001 BLUE
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare din ste-ul nostru
pentru a vedea pretul.
Kit coborare TRW MCTL162
Kit coborare motocicleta.
Kitul coboara intre 2-5cm in functie de modelul motocicletei.
Vezi compatibilitate motocicleta la descriere produs.
Daca nu gasesti motocicleta ta in descriere, cauta codul de produs
pe site-ul producatorului TRW(click aici catalog kit coborare) apoi introdu codul
in bara de cautare din site-ul nostru.
Geaca textil LOUIS 80 YEARS TEAM marimea M
Editie aniversara.
Geaca textil LOUIS 80 YEARS TEAM
Marimea M
Scut motor cu protectie rezonator/linkage Gas Gas GP Enduro 200/300 '18-'19 P-Tech PK012G
Pipa bujie NGK YB05F
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Bujie NGK DR8EA
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Threaded Stud |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | DR8EA |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 19 mm (3/4") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Aripa spate Polisport SHERCO 13-15 FL YE 8554300002
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Aripa fata Polisport RED 8562600003
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Releu incarcare Tourmax YAMAHA RGU-202
Releu incarcare Tourmax YAMAHA RGU-202
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Husa sa Blackbird Racing DREAM 3 BLUE/WHITE/BLACK 1224E
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Blackbird Racing (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Seat Cover |