Nu sunt produse in cos.
MOTUL 2T 800 FACTORY LINE ROAD RACING 1L
MOTUL 2T 800 FACTORY LINE ROAD RACING 1L
DID LANT - 520VX2 CU 96 ZALE - X-RING
DID KIT LANT - HONDA NX500 / NX650 '91-94 ECONOMIC
OXFORD - MONTREAL 2.0 MS MID JKT BLK/BLUE
NOLAN FULL-FACE - N60-5 SPORT - METAL WHITE
Anvelopa Rymax Extra Soft 140/80-18 dunga verde
Anvelopa Rymax Extra Soft 140/80-18 dunga verde.
Perfecta pentru conditiile extreme.
Rezonator KTM FMF FACTORY FATTY 025101
Daca nu gasiti motocicleta/rezonatorul dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog rezonator FMF.
Jamba furca Ø 41 MM L 513 MM YAMAHA R6
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040101 | Left 2C0-23110-02-00,Right 2C0 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 513,00 mm (20,20") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Inverted |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Carene laterale rezervor/radiator Polisport 8417800001 ORANGE/BLACK
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare din ste-ul nostru
pentru a vedea pretul.
Kit coborare TRW MCTL140
Kit coborare motocicleta.
Kitul coboara intre 2-5cm in functie de modelul motocicletei.
Vezi compatibilitate motocicleta la descriere produs.
Daca nu gasesti motocicleta ta in descriere, cauta codul de produs
pe site-ul producatorului TRW(click aici catalog kit coborare) apoi introdu codul
in bara de cautare din site-ul nostru.
Husa moto exterior calitate premium 125-500cm3
Husa moto exterior calitate premium 125-500cm3
Tricou enduro Alpinestars F Speed rosu/antracit
Tricou enduro Alpinestars F Speed rosu/antracit
Radiator apa GSF650 Bandit 07-11
Scut motor KTM EXC-F/XC-F 250/350 '17-'20/Husqvarna FE 250/350 '17-'20 P-TECH PK007
Pipa bujie NGK SD05F
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Bujie NGK DP8EA-9
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Threaded Stud |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | DP8EA-9 |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 19 mm (3/4") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | - |