Nu sunt produse in cos.
Aripa spate Polisport SX/SXF 19- BLK 8556600003
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Aripa fata Polisport ORANGE 8563800001
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Releu incarcare Tourmax HONDA RGU-155
Releu incarcare Tourmax HONDA RGU-155
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Husa sa KTM 2012-2016 Blackbird Racing ROCKSTAR ENERGY BLACK 1521L
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Blackbird Racing (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| COLOR/FINISH | Black| White| Yellow |
| MODEL | Rockstar Energy |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Seat Cover |
Kit plastice Polisport KTM 2014-2016 OEM-COLOR 90694
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Baterie Yuasa YTX4L-BS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| MODEL | YTX |
| WEIGHT | 1,3 kg (2,9 lb) |
| WIDTH | 71,1 mm |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CAPACITY | 3 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 0.4 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Filtru ulei K&N KN-141 YAMAHA
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul K&N Filter (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Ghidon TRW SUPERBIKE ELEGANCE STEEL 22 CHROME PLATED MCL127SC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| CENTER WIDTH | 130 mm |
| MATERIAL | Steel |
| PULLBACK/SWEEP | 140 mm |
| WIDTH | 755 mm |
| HANDLEBAR DIAMETER | 22 mm (7/8") |
| TYPE/BEND | Superbike |
| FINISH/COLOR | Chrome |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Handlebar |
Filtru ulei HifloFiltro HF124RC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB568 ORGANIC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA2603
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFF2012
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Spray uns lant Silkolene Pro Chain 0.5L
Husa moto Oxford Rainex Outdoor Cover M
Husa moto Oxford Rainex Outdoor Cover M
TECMATE Redresor incarcator tester OPTIMATE LITHIUM
TECMATE Redresor incarcator tester OPTIMATE LITHIUM.
OptiMate Lithium 0.8A încărcător / optimizator pentru baterii 12V pentru întreținerea și susținerea bateriilor Lithium LiFePO4.
Ideal pentru motociclete și vehicule de curse.