Nu sunt produse in cos.
Cheie dinamometrica 1/2 10-100Nm cu afisaj analogic
Cheie dinamometrica 1/2 domeniu masurare 10-100Nm cu afisaj analogic
Bec halogen H4 12V 60/55W Osram X-Racer MOTO 4200K
Bec halogen H4 12V 60/55W Osram X-Racer MOTO 4200K.
Pret 1 bucata.
Rampa moto atv aluminiu pliabila in 2
Rampa moto aluminiu pliabila in 2
Pipa bujie NGK LB05E
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Bujie NGK IRIDIUM CR9EHIX-9
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Iridium IX |
| TERMINAL CONFIGURATION | Threaded Stud |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | CR9EHIX-9 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Necked Down |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Grooved |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Aripa spate KTM 2017- Polisport ORANGE 8595500001
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Aripa fata KTM Polisport ORANGE 8573700001
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Releu incarcare Tourmax HONDA RGU-143
Releu incarcare Tourmax HONDA RGU-143
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Husa sa KTM 17- Blackbird Racing ZEBRA ORANGE/BLACK 1524Z
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Blackbird Racing (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| COLOR/FINISH | Black| Orange |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Seat Cover |
Kit plastice Beta RR 2013-2017 Polisport 90703
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Camera aer Michelin Ultra Heavy Duty 4mm 18
Camera aer Michelin Ultra Heavy Duty 4mm 18
Baterie Yuasa YT4B-BS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| MODEL | YT |
| WEIGHT | 0,9 kg (2 lb) |
| WIDTH | 39 mm |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left Rear |
| BATTERY CAPACITY | 2.3 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 0.3 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left Front |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Ghidon TRW DRAGBAR LONG STEEL 22 BLACK MCL121SS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| MATERIAL | Steel |
| WIDTH | 89,5 cm (35-1/4") |
| HEIGHT | 0 mm (0") |
| HANDLEBAR DIAMETER | 22 mm (7/8") |
| TYPE/BEND | Custom| Drag |
| FINISH/COLOR | Black |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Handlebar |
Filtru ulei Suzuki HifloFiltro HF138C
Filtru ulei Suzuki HifloFiltro HF138C
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru ulei Yamaha WR YZ HifloFiltro HF141
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB552
Placute frana TRW MCB552 ORGANIC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA2602
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFF1029
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Husa moto Oxford Aquatex Top Box XL
Husa moto Oxford Aquatex Top Box XL.
Special conceputa pentru motocicletele cu top case.
TECMATE Redresor incarcator tester ACCUMATE PRO 12V - 24V
TECMATE Redresor incarcator tester ACCUMATE PRO 12V - 24V.
AccuMate PRO 12 / 24V încărcător.
AccuMate de mare putere pentru baterii auto, camioane, autocare și autobuze