Nu sunt produse in cos.
Maneta frana ergonomica Beta RR 2T/4T XTrainer
Maneta frana ergonomica Beta RR 2T/4T 2013- XTrainer2015-
Kit stickere KTM EXC 2017-2019
Kit stickere KTM 2017-2019.
Material gros, rezistent la uzura.
Husa sa Beta RR, XTrainer Blackbird Racing ROCKSTAR ENERGY 1B06L
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Blackbird Racing (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| COLOR/FINISH | Black| White| Yellow |
| MODEL | Rockstar Energy |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Seat Cover |
Kit plastice Beta RR 2018-2019 Alb Polisport 90776
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Intercom Interphone Edge pachet 1 casca
Intercom Interphone Edge pachet complet 1 casca
Manusi vara scurte textil Adrenaline Meshtec
Manusi vara scurte textil Adrenaline Meshtec
Manusi piele Adrenaline ADR ZENITH PRO KEVLAR 2.0
Manusi piele Adrenaline ADR ZENITH PRO KEVLAR 2.0
Michelin PilotPower 120/70-17 DOT 2018
MICHELIN 120/70ZR17 TL 58W PILOT POWER
Michelin PilotPower 180/55-17 DOT 2018
MICHELIN 180/55ZR17 TL 73W PILOT POWER
Baterie Yuasa YTX9-BS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| MODEL | YTX |
| WEIGHT | 2,5 kg (5,5 lb) |
| WIDTH | 86 mm |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CAPACITY | 8 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 0.9 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Ghidon TRW SUPERBIKE ALUMINIUM 22 BLUE MCL100B
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| MATERIAL | Aluminum |
| PULLBACK/SWEEP | 91 mm (3-9/16") |
| WIDTH | 750 mm |
| HANDLEBAR DIAMETER | 22 mm (7/8") |
| TYPE/BEND | Superbike |
| FINISH/COLOR | Anodized| Blue |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Handlebar |
Filtru ulei HifloFiltro HF303RC
Filtru ulei HifloFiltro HF303RC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru ulei KTM 99- 07 HifloFiltro HF155
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana spate KTM 2004- TRW MCB743SI SINTER OFFROAD
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB512 ORGANIC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA1930
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer Beta 2013-2019 HifloFiltro HFF6112
Filtru aer HifloFiltro HFF6112
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Set scarite Honda CB, CBR
Set scarite Honda ( 2 bucati).
Scaritele se potrivesc la multe modelele Honda.
Fabricate din Aluminiu + cauciuc la partea superioara.
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Oglinda stanga Suzuki GSR600, GSF650
Oglinda stanga Suzuki GSR 600, GSF650
Solutie antipana Tire sealant 950ml
Solutie antipana Tire sealant 950ml.
TERRA-S INDUSTRIAL TIRE SEALANT 950ml.