Nu sunt produse in cos.
Scut motor cu protectie rezonator BETA RR 250/300 '20 P-TECH PK017
Filtru benzina scurt sticla crom 7,9mm intrare furtun
Filtru benzina sticla crom 7,9mm intrare furtun
Slime solutie antipana TIRE SEALANT 1 GLA 3,8L
Aerisitoare furca fork bleeders Silver 5MM KYB SHOWA Sachs
Aerisitoare furca fork bleeders Silver 5MM KYB SHOWA Sachs
Pasta blocare suruburi albastru-mediu 10ml
Solutie blocare suruburi-filet albastru-mediu 10ml
Bec halogen H7 12V 55W Philips City Vision Moto +40%
Bec halogen H7 12V 55W Philips City Vision Moto.
Pret 1 bucata.
Pipa bujie NGK L05EA
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Bujie NGK CR9E
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Threaded Stud |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | CR9E |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Aripa spate Polisport Beta RR 2013-2017 BLACK 8595700003
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Aripa fata Polisport KTM 16-19 FLO OR 8574200006
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Releu incarcare Tourmax HONDA RGU-126
Releu incarcare Tourmax HONDA RGU-126
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Canistra combustibil umplere rapida Polisport Pro Octane 20L
Canistra combustibil umplere rapida Polisport Pro Octane 20L
Husa sa KTM 17- Blackbird Racing PYRAMID BLACK 1524G
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Blackbird Racing (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| COLOR/FINISH | Black |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Seat Cover |
Kit plastice Beta Xtrainer 2015-2019 Rosu Polisport 90787
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Baterie Yuasa YT7B-BS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| MODEL | YT |
| WEIGHT | 2,3 kg (5 lb) |
| WIDTH | 63,5 mm |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CAPACITY | 6.5 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 0.7 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Ghidon TRW TOURING HIGH STEEL 22 CHROME PLATED MCL112SC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| CENTER WIDTH | 170 mm |
| MATERIAL | Steel |
| WIDTH | 770 mm |
| HANDLEBAR DIAMETER | 22 mm (7/8") |
| TYPE/BEND | High| Touring |
| FINISH/COLOR | Chrome |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Handlebar |
Filtru ulei HifloFiltro HF204RC
Filtru ulei HifloFiltro HF204RC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru ulei Yamaha WR YZ HifloFiltro HF140
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB535 ORGANIC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA1007
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFF1011
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Set scarite Honda MB, MT
Set scarite universale
lungime aprox 120mm
lungime cauciuc 90mm
diamentru aprox 35
Pret set.
Set chingi rapide latime 40mm verde fluo / negru
Set chingi rapide latime 40mm, lungime 1,8m verde fluo / negru.
Camera aer Heavy Duty 4mm 18inch
Camera aer Heavy Duty 18 inch.
Perete 4mm.
Tip valva TR4.