Nu sunt produse in cos.
Filtru ulei K&N KN-557 BOMBARDIER/JOHN DEERE
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul K&N Filter (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
TRW CLIP-ON RACING KIT HD 41MM SILVER MCL41RAC-C
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB530SH SINTER PERFORMANCE STREET ROAD TRACKS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA3907
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 525VX CU 114 ZALE - X-RING
DID KIT LANT - HONDA NS400R 2-TIMPI
Jamba furca Ø 41 MM L 674 MM BMW F650 CS
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040214 | 31.42.7.666.222 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 674,00 mm (26,54") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Carene laterale rezervor/radiator Polisport 8424000002 ORANGE
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare din ste-ul nostru
pentru a vedea pretul.
Bujie NGK LASER-IRIDIUM IMR9E-9HES
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Threaded Stud |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | IMR9E-9HES |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Taper Cut |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Aripa spate Polisport WHITE 8554300001
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Baterie Lithium 12v JMT YTX5L-FP 19Wh
| Voltage | : 12v |
| Capacity | : 1.58 Ah (10 Std) |
| Capacity | : 19 Wh |
| Type | : Lithium Maintenance free |
| Manufacturer claimed CCA | : 96 A |
| SAE as measured by JMP battery tester | : 160 A |
| DIN as measured by JMP battery tester | : 145 A |
| EN as measured by JMP battery tester | : 90 A |
| Length | : 113 mm |
| Width | : 69 mm |
| Height | : 105 85 mm |
| Weight (including acid) | : 0.4 kg |
| Terminal connection | : from above Front |
| Positive terminal | : Front right |
| Negative terminal | : Front left |
| Breather hose | : Without |
| Producator | : JMT |
Husa sa Blackbird Racing DREAM 3 WHITE/BLUE/YELLOW 1621E
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Blackbird Racing (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Seat Cover |
Kit plastice Polisport OEM-COLOR 90766
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru ulei K&N KN-198 POLARIS/VICTORY
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul K&N Filter (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
TRW CLIP-ON RACING KIT HD 41MM BLACK MCL41RAC-S
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB530SV SINTER PERFORMANCE STREET
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA4403
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 525VX CU 116 ZALE - (GOLD) X-RING
Jamba furca Ø 35 MM L 635 MM BMW R1200C
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040215 | 31.42.2.318.30 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 635,00 mm (25,00") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Carene laterale rezervor/radiator Polisport 8411500002 ORANGE
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare din ste-ul nostru
pentru a vedea pretul.