Nu sunt produse in cos.
Filtru aer sport K&N HUSQYARNA 92-09 HU-1200
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul K&N Filter (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Ghidon TRW ROADSTAR MEDIUM STEEL 25.4 CHROME PLATED MCL135SC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru ulei HifloFiltro HF401
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB671SV SINTER PERFORMANCE STREET
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA3908
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID ZA LEGATURA - 520VX/520V ZJ (CU NIT)
DID KIT LANT - HONDA CBR1100XX GOLD
Jamba furca Ø 37 MM L 605 MM SUZUKI GS500
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040189 | 51110-01DD0-000 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 605,00 mm (23,82") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Carene laterale rezervor/radiator Polisport 8413600002 BLACK
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare din ste-ul nostru
pentru a vedea pretul.
Bujie NGK LMAR9E-J
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Threaded Stud |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | LMAR9E-J |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 14,3 mm (9/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Double |
| SPARK GAP | 0,8 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Aripa spate Polisport GREEN 8595100001
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Husa sa Blackbird Racing PYRAMID BLACK 1427G
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Blackbird Racing (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Seat Cover |
Kit plastice Polisport 90750
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Baterie Yuasa YB16CL-B
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 175 mm (6-7/8") |
| MODEL | Yumicron |
| WEIGHT | 4,6 kg (10,1 lb) |
| WIDTH | 100 mm (4") |
| HEIGHT | 175 mm (6-7/8") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left Post |
| BATTERY CAPACITY | 19 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.9 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Right |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right Post |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Filtru aer sport K&N SUZUKI RM 125/250 96-04 SU-2596
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul K&N Filter (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Ghidon TRW APEHANGER STEEL 25.4 CHROME PLATED CABLE INDENT MCL136CKK
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru ulei HifloFiltro HF177
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB672SH SINTER PERFORMANCE STREET ROAD TRACKS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA4607
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.