Nu sunt produse in cos.
Kit plastice Polisport OEM-COLOR 90090
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Baterie Yuasa YB14L-A2
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 134 mm (5-5/16") |
| MODEL | Yumicron |
| WEIGHT | 3,5 kg (7,75 lb) |
| WIDTH | 89 mm (3-1/2") |
| HEIGHT | 166 mm (6-9/16") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CAPACITY | 14 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.4 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Left |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Filtru aer sport K&N KT-1211
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul K&N Filter (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Ghidon TRW OFFROAD LOW ALUMINIUM 22 TITANIUM MCL153T
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| MATERIAL | Aluminum |
| PULLBACK/SWEEP | 68 mm |
| WIDTH | 805 mm |
| HANDLEBAR DIAMETER | 22 mm (7/8") |
| TYPE/BEND | Off-Road |
| FINISH/COLOR | Titanium |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Handlebar |
Filtru ulei HifloFiltro HF133
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB861SI SINTER OFFROAD
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB599SH SINTER PERFORMANCE STREET ROAD TRACKS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA3605
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID ZA LEGATURA - 520VM PL (GOLD) (CU NIT)
DID KIT LANT - HONDA CB1000 BIGONE '93-98
Jamba furca Ø 41 MM L 620 MM HONDA CBF1000
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040182 | 51410-MFA-D01 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 620,00 mm (24,41") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Carene laterale rezervor/radiator Polisport 8417900003 WHITE/BLACK
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare din ste-ul nostru
pentru a vedea pretul.
Bujie NGK LASER-PLATINUM PMR9B
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | PMR-9B |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Platinum |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Aripa spate Polisport RED 8579500001
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Aripa fata Polisport BLACK 8554400003
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Husa sa Blackbird Racing PYRAMID GREEN 1421G/01
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Blackbird Racing (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Seat Cover |
Kit plastice Polisport FLUO YELLOW 90743
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de produs pentru reperul de plastic sau
kit-ul de plastice ce este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Polisport (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Baterie Yuasa YB14L-B2
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 134 mm (5-5/16") |
| MODEL | Yumicron |
| WEIGHT | 3,5 kg (7,75 lb) |
| WIDTH | 89 mm (3-1/2") |
| HEIGHT | 166 mm (6-9/16") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left Front |
| BATTERY CAPACITY | 14 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.4 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Right |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right Front |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Filtru aer sport K&N KT-1113
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul K&N Filter (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru ulei HifloFiltro HF134
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB602SRQ SINTER TRACK
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA3606
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.