Nu sunt produse in cos.
Castrol Power 1 20W50 1L
Castrol Power 1 20W50 1L
Fostul Castrol ACT Evo.
Bujie GR9A-EG
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | GR9A-EG |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Filtru ulei K&N KN-621 ARCTIC CAT
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul K&N Filter (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
TRW CLIP-ON RACING KIT HD 49MM SILVER MCL49RAC-C
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB531SH SINTER PERFORMANCE STREET ROAD TRACKS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA4502
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 525VX CU 116 ZALE - X-RING
Baterie Lithium 12v JMT YTZ5S-FP 24Wh
Baterie litiu JMT YTZ5S-FP 24Wh
| Voltage | : 12v |
| Capacity | : 2 Ah (10 Std) |
| Capacity | : 24 Wh |
| Type | : Lithium Maintenance free |
| Manufacturer claimed CCA | : 120 A |
| SAE as measured by JMP battery tester | : 180 A |
| DIN as measured by JMP battery tester | : 165 A |
| EN as measured by JMP battery tester | : 100 A |
| Length | : 113 mm |
| Width | : 69 mm |
| Height | : 105 85 mm |
| Weight (including acid) | : 0.4 kg |
| Terminal connection | : from above Front |
| Positive terminal | : Front right |
| Negative terminal | : Front left |
| Breather hose | : Without |
| Producator | : JMT |
Jamba furca Ø 41 MM L 605 MM TRIUMPH BONNEVILLE
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040216 | T2047103 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 605,00 mm (23,82") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Castrol Power 1 20W50 4L
Castrol Power 1 20W50 4L
Fostul Castrol ACT Evo.
Bujie NGK MAR9A-J
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | MAR9A-J |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 14,3 mm (9/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Double |
| SPARK GAP | 0,8 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Filtru ulei K&N KN-560 CAN-AM
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul K&N Filter (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
TRW CLIP-ON RACING KIT HD 49MM BLACK MCL49RAC-S
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB535RQ ORGANIC SPORT
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA4603
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 525VX CU 118 ZALE - (GOLD) X-RING
Baterie Lithium 12v JMT YTZ7S-FP 29Wh
|
Baterie litiu JMT YTZ7S-FP 29Wh Voltage |
: 12v |
| Capacity | : 2.40 Ah (10 Std) |
| Capacity | : 28.80 Wh |
| Type | : Lithium Maintenance free |
| Manufacturer claimed CCA | : 144 A |
| SAE as measured by JMP battery tester | : 230 A |
| DIN as measured by JMP battery tester | : 210 A |
| EN as measured by JMP battery tester | : 130 A |
| Length | : 113 mm |
| Width | : 69 mm |
| Height | : 105 125 85 mm |
| Weight (including acid) | : 0.5 kg |
| Terminal connection | : from above Front |
| Positive terminal | : Front right |
| Negative terminal | : Front left |
| Breather hose | : Without |
| Producator | : JMT |
Jamba furca Ø 41 MM L 604 MM YAMAHA DRAG STAR 1100
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040217 | 5KS-23110-10-00 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 604,00 mm (23,78") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK LASER-IRIDIUM LMAR9AI-8
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | LMAR9AI-8 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm (1-1/32") |
| HEX SIZE | 14,3 mm (9/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Taper Cut |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Filtru ulei K&N KN-563 APRILIA/HUSQVARNA
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul K&N Filter (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB535SR SINTER SCOOTER
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.