Nu sunt produse in cos.
Jamba furca Ø 39 MM L 660 MM HONDA SHADOW 600
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040114 | 51410-MZ8-004 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 660,00 mm (25,98") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Kit coborare TRW MCTL166
Kit coborare motocicleta.
Kitul coboara intre 2-5cm in functie de modelul motocicletei.
Vezi compatibilitate motocicleta la descriere produs.
Daca nu gasesti motocicleta ta in descriere, cauta codul de produs
pe site-ul producatorului TRW(click aici catalog kit coborare) apoi introdu codul
in bara de cautare din site-ul nostru.
Radiator apa Multistrada 1200 '10-14
Pipa bujie NGK SD05FM
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Bujie NGK IRIDIUM DR8EIX
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Iridium IX |
| TERMINAL CONFIGURATION | Threaded Stud |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | DR8EIX |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Necked Down |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 19 mm (3/4") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Grooved |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Releu incarcare Tourmax YAMAHA RGU-208
Releu incarcare Tourmax YAMAHA RGU-208
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Baterie Yuasa YUAM720BH
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 175 mm (6-7/8") |
| MODEL | YTX |
| WEIGHT | 6,8 kg (15 lb) |
| WIDTH | 87,3 mm (3-7/16") |
| HEIGHT | 155 mm (6-1/8") |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Kit |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CAPACITY | 18 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.8 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Factory Activated |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Ghidon TRW SPEEDFIGHTER STEEL 25.4 CHROME PLATED MCL125SC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| MATERIAL | Steel |
| HANDLEBAR DIAMETER | 25,4 mm (1") |
| TYPE/BEND | Speedfighter |
| FINISH/COLOR | Chrome |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Handlebar |
Filtru ulei HifloFiltro HF183
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB683 ORGANIC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA1715
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 520ZVM-X CU 116 ZALE - (GOLD) X-RING
DID KIT LANT - HONDA CB600 HORNET '07
NOLAN FULL-FACE - N87 FULMEN N-COM - FLAT BLACK
Geaca moto textil Gareth Dakar marimea L
Geaca moto adventure textil Gareth Dakar marimea L
Jamba furca Ø 43 MM L 625 MM HONDA CBR1100XX
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040115 | 51410-MAT-E01 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 625,00 mm (24,61") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Kit coborare TRW MCTL171
Kit coborare motocicleta.
Kitul coboara intre 2-5cm in functie de modelul motocicletei.
Vezi compatibilitate motocicleta la descriere produs.
Daca nu gasesti motocicleta ta in descriere, cauta codul de produs
pe site-ul producatorului TRW(click aici catalog kit coborare) apoi introdu codul
in bara de cautare din site-ul nostru.
Radiator apa RSV1000 Tuono stanga
Pipa bujie NGK VD05FMH
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Bujie NGK DR8ES
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Threaded Stud |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | DR8ES |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 19 mm (3/4") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Releu incarcare Tourmax YAMAHA RGU-209
Releu incarcare Tourmax YAMAHA RGU-209
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Baterie Yuasa YUAM7RH4H
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 152,4 mm (6") |
| MODEL | YTX |
| WEIGHT | 5 kg (11 lb) |
| WIDTH | 87,3 mm (3-7/16") |
| HEIGHT | 145 mm (5-3/4") |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right Front |
| BATTERY CAPACITY | 12 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.4 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Factory Activated |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left Front |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |