Nu sunt produse in cos.
Jamba furca KAW ZX-12R
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 505,00 mm (19,88") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 43,00 mm (1,69") |
| STYLE | Inverted |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Jamba furca KAW ZX-12R
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 548,00 mm (21,58") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 41,00 mm (1,61") |
| STYLE | Inverted |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Jamba furca BMW F700 GS
Jamba amortizor BMW F700 GS
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 720,00 mm (28,35") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 41,00 mm (1,61") |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Jamba furca TRI 1050 SPRINT
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 588,00 mm (23,15") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 43,00 mm (1,69") |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Jamba furca APR RSV1000
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 533,00 mm (20,98") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 43,00 mm (1,69") |
| STYLE | Inverted |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Jamba furca MT-GUZ V7 STONE
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 640,00 mm (25,20") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 40,00 mm (1,57") |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Jamba furca SUZ GSX1300R HA
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 43,00 mm (1,69") |
| STYLE | Inverted |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Jamba furca SUZ GSX1300R HA
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 43,00 mm (1,69") |
| STYLE | Inverted |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Jamba furca SUZ GSX1300R HA
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 43,00 mm (1,69") |
| STYLE | Inverted |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Jamba furca SUZ GSX1300R HA
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 552,00 mm (21,73\'\') |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 43,00 mm (1,69") |
| STYLE | Inverted |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Jamba furca SUZ GSX1300R HA
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 43,00 mm (1,69") |
| STYLE | Inverted |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Jamba furca YAM XT1200Z
Jamba amortizor YAM XT1200Z
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 603,00 mm (23,74") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 43,00 mm (1,69") |
| STYLE | Inverted |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Jamba furca KAW KLZ1000 VER
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 560,00 mm (22,05") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 43,00 mm (1,69") |
| STYLE | Inverted |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Jamba furca SUZ GSX-R 1000
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| Attribute | Value |
|---|---|
| TYPE | Fork |
| UNITS | Set |
| PRODUCT NAME | Tube |
Jamba furca LAVERDA 750 SF2
Jamba amortizor LAVERDA 750 SF2
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 570,00 mm (22,44") |
| MATERIAL | Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 38,00 mm (1,50") |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |