Nu sunt produse in cos.
TRW CLIP-ON KIT COMFORT +20MM ALUMINIUM SILVER MCL502CK
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| MATERIAL | Aluminum |
| TYPE | Clip On |
| FINISH/COLOR | Silver |
| UNITS | Kit |
| ANGLE DOWN | 5.5° |
| PRODUCT NAME | Handlebar |
Filtru ulei HifloFiltro HF165
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB791EC EC ORGANIC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA1710
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 520VM CU 106 ZALE - X-RING
DID KIT LANT - HONDA XRV750 AFRICATWIN -'92
Jamba furca Ø 43 MM L 675 MM YAMAHA XT660X
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040160 | 1D2-F3110-00-00 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 675,00 mm (26,58") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Casca moto Nolan Crossover N70-2 X Classic N Com alba
Casca moto Nolan Crossover N70-2 X Classic N Com alba
Bujie NGK LASER-IRIDIUM IFR5L11
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 5 |
| MODEL | Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | IFR5L-11 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 1,1 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Taper Cut |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Baterie Yuasa 12N9-4B-1
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 134,6 mm (5-5/16") |
| MODEL | Conventional |
| WEIGHT | 2,5 kg (5,5 lb) |
| WIDTH | 76,2 mm (3") |
| HEIGHT | 139 mm (5-1/2") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right Front |
| BATTERY CAPACITY | 9 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 0.9 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Right |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left Front |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
TRW CLIP-ON KIT RELAX +40MM ALUMINIUM SILVER MCL504CK
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| MATERIAL | Aluminum |
| TYPE | Clip On |
| FINISH/COLOR | Silver |
| UNITS | Kit |
| PRODUCT NAME | Handlebar |
Filtru ulei HifloFiltro HF186
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB820 ORGANIC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA1711
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 520VM CU 110 ZALE - (GOLD) X-RING
Jamba furca Ø 37 MM L 598 MM HONDA CB500
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040161 | 51410-MY5-611 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 598,00 mm (23,54") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Casca moto Nolan Crossover N70-2 X Classic N Com negru mat
Casca moto Nolan Crossover N70-2 X Classic N Com negru mat
Bujie NGK IRIDIUM CR8EIB10
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Iridium IX |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | CR8EIB-10 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Necked Down |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 1,0 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Grooved |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Baterie Yuasa Y50-N18A-A
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 205,7mm (8-1/8") |
| MODEL | Yumicron |
| WEIGHT | 5,1 kg (11,2 lb) |
| WIDTH | 90 mm (3-9/16") |
| HEIGHT | 175 mm (6-7/8") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CAPACITY | 20 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 2 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Left |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
TRW CLIP-ON KIT RELAX +40MM ALUMINIUM SILVER MCL454CK
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| MATERIAL | Aluminum |
| TYPE | Clip On |
| FINISH/COLOR | Silver |
| UNITS | Kit |
| PRODUCT NAME | Handlebar |
Filtru ulei HifloFiltro HF199
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.