Nu sunt produse in cos.
Kit rulmenti jug DUCATI/HONDA SSD901
Set rulmenti jug DUCATI/HONDA SSD901
Tourmax Made in Japan
Kit coborare TRW MCTL194
Kit coborare motocicleta.
Kitul coboara intre 2-5cm in functie de modelul motocicletei.
Vezi compatibilitate motocicleta la descriere produs.
Daca nu gasesti motocicleta ta in descriere, cauta codul de produs
pe site-ul producatorului TRW(click aici catalog kit coborare) apoi introdu codul
in bara de cautare din site-ul nostru.
Bujie NGK LASER-IRIDIUM IFR8H-11
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | IFR8H-11 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 1,1 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Taper Cut |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Baterie Yuasa 53030
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 186 mm (7-7/16") |
| MODEL | Conventional |
| WEIGHT | 6,8 kg (15 lb) |
| WIDTH | 130 mm (5-1/8") |
| HEIGHT | 175 mm (6-7/8") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CAPACITY | 30 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 3.3 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Right |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Ghidon TRW DRAGBAR LONG STEEL 25.4 BLACK MCL120SS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| MATERIAL | Steel |
| HANDLEBAR DIAMETER | 25,4 mm (1") |
| TYPE/BEND | Dragbar |
| FINISH/COLOR | Black |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Handlebar |
Filtru ulei HifloFiltro HF148
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB601 ORGANIC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA3621
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
MOTOREX OFERTA FOUR STROKE 15W50 4L + FILTRU ULEI GRATUIT
DID LANT RACING - 520VT2 CU 118 ZALE - (GOLD) X-RING
NOLAN FULL-FACE - N87 MARTZ N-COM - CORSA RED
Jamba furca Ø 41 MM L 623 MM SUZUKI GSX600F
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040132 | 51110-08F00-000 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 623,00 mm (24,53") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Kit coborare TRW MCTL195
Kit coborare motocicleta.
Kitul coboara intre 2-5cm in functie de modelul motocicletei.
Vezi compatibilitate motocicleta la descriere produs.
Daca nu gasesti motocicleta ta in descriere, cauta codul de produs
pe site-ul producatorului TRW(click aici catalog kit coborare) apoi introdu codul
in bara de cautare din site-ul nostru.
Bujie NGK LASER-IRIDIUM IJR7A-9
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 7 |
| MODEL | Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Threaded Stud |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | IJR7A-9 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Baterie Yuasa SY50-N18L-AT
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| LENGTH | 205,7mm (8-1/8") |
| MODEL | Yumicron |
| WEIGHT | 5,1 kg (11,2 lb) |
| WIDTH | 90 mm (3-9/16") |
| HEIGHT | 162 mm (6-3/8") |
| TYPE | Conventional |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left Front |
| BATTERY CAPACITY | 20 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 2 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Shipped Dry |
| VENT LOCATION | Left |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right Front |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Ghidon TRW SPEEDFIGHTER STEEL 25.4 ALUMINIUM-LOOK MCL125SA
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| MATERIAL | Steel |
| HANDLEBAR DIAMETER | 25,4 mm (1") |
| TYPE/BEND | Speedfighter |
| FINISH/COLOR | Chrome |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Handlebar |
Filtru ulei HifloFiltro HF152
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB776 ORGANIC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA4921
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.