Nu sunt produse in cos.
DID LANT - 520ZVM-X CU 98 ZALE - X-RING
NOLAN FULL-FACE - N87 ICONIC REPLICA N-COM - FLAT BLACK
NOLAN FULL-FACE - N87 ICONIC REPLICA N-COM - FLAT BLACK
Jamba furca Ø 41 MM L 702 MM YAMAHA XT600E
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040125 | 4PT-23110-00-00 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 702,00 mm (27,64") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Kit rulmenti jug YAMAHA SSY125
Set rulmenti jug YAMAHA SSY125
Tourmax Made in Japan
Kit coborare TRW MCTL186
Kit coborare motocicleta.
Kitul coboara intre 2-5cm in functie de modelul motocicletei.
Vezi compatibilitate motocicleta la descriere produs.
Daca nu gasesti motocicleta ta in descriere, cauta codul de produs
pe site-ul producatorului TRW(click aici catalog kit coborare) apoi introdu codul
in bara de cautare din site-ul nostru.
Radiator apa V-MAX 1700'09-19
Releu incarcare Tourmax Suzuki RGU-312
Releu incarcare Tourmax Suzuki RGU-312
Bujie NGK LASER-IRIDIUM LKAR8AI-9
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 7 |
| MODEL | Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | LKAR8AI-9 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm (1-1/32") |
| HEX SIZE | 14,3 mm (9/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Taper Cut |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Baterie Yuasa YT19BL-BS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| MODEL | YT |
| WEIGHT | 5,6 kg (12,4 lb) |
| WIDTH | 78,7 mm |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left Front |
| BATTERY CAPACITY | 17.7 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 1.8 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right Front |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
TRW CLIP-ON-RACING-SET ALUMINIUM 53MM BLACK MCL53EC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| FORK TUBE DIAMETER | 53 mm |
| MATERIAL | Aluminum |
| TYPE | Clip On |
| FINISH/COLOR | Anodized| Black |
| UNITS | Kit |
| ANGLE DOWN | 5.5° |
| PRODUCT NAME | Handlebar |
Filtru ulei HifloFiltro HF117
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB563 ORGANIC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA2609
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT RACING - 520ATV CU 116 ZALE - (GOLD) X-RING
NOLAN FULL-FACE - N87 ICONIC REPLICA N-COM - SCRATCHED CHORME
NOLAN FULL-FACE - N87 ICONIC REPLICA N-COM - SCRATCHED CHORME
Jamba furca Ø 43 MM L 540 MM YAMAHA R1
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040126 | Left 4C8-23110-00-00,Right 4C8 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 540,00 mm (21,26") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Inverted |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Kit rulmenti jug YAMAHA SSY500
Set rulmenti jug YAMAHA SSY500
Tourmax Made in Japan
Kit coborare TRW MCTL172
Kit coborare motocicleta.
Kitul coboara intre 2-5cm in functie de modelul motocicletei.
Vezi compatibilitate motocicleta la descriere produs.
Daca nu gasesti motocicleta ta in descriere, cauta codul de produs
pe site-ul producatorului TRW(click aici catalog kit coborare) apoi introdu codul
in bara de cautare din site-ul nostru.
Radiator apa YZF- R1 '09-14
Releu incarcare Tourmax Yamaha RGU-220
Releu incarcare Yamaha RGU-220.
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Bujie NGK IRIDIUM DCPR8EIX
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Iridium IX |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| STYLE | DCPR8EIX |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Necked Down |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Grooved |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |