Nu sunt produse in cos.
MOTOREX OFERTA TOP SPEED 10W40 4L + FILTRU ULEI GRATUIT
DID LANT - 520ZVM-X CU 120 ZALE - X-RING
DID KIT LANT - HONDA CB1000R '08- GOLD
NOLAN FULL-FACE - N87 GEMINI REPLICA N-COM - PETRUCCI / METAL CAYMAN BLUE
Jamba furca Ø 41 MM L 720 MM BMW F650
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040120 | 31.42.2.345.376 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 720,00 mm (28,35") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Kit rulmenti jug SUZUKI SSS903
Set rulmenti jug SUZUKI SSS903
Tourmax Made in Japan
Kit coborare TRW MCTL178
Kit coborare motocicleta.
Kitul coboara intre 2-5cm in functie de modelul motocicletei.
Vezi compatibilitate motocicleta la descriere produs.
Daca nu gasesti motocicleta ta in descriere, cauta codul de produs
pe site-ul producatorului TRW(click aici catalog kit coborare) apoi introdu codul
in bara de cautare din site-ul nostru.
Radiator apa SV 650 N and S 05-
Bujie Beta KTM NGK BR7ES
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 7 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | BR7ES |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Releu incarcare Tourmax YAMAHA RGU-221
Releu incarcare Tourmax YAMAHA RGU-221
Pentru compatibilitate vezi descriere produs.
Baterie Yuasa YUAM6230XPW
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de acumulator este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul Yuasa Battery (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Attribute | Value |
|---|---|
| MODEL | YIX |
| WEIGHT | 9,9 kg (22 lb) |
| WIDTH | - |
| TYPE | AGM Maintenance Free |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Battery |
| NEGATIVE TERMINAL LOCATION | Left |
| BATTERY CAPACITY | 30 Ah |
| BATTERY MAXIMUM CHARGE RATE | 3 A |
| VOLTS | 12 V |
| ACID | Includes Acid Pack |
| POSITIVE TERMINAL LOCATION | Right |
| BATTERY CHEMISTRY | Lead Acid |
Ghidon TRW ROADSTAR MEDIUM STEEL 25.4 CHROME PLATED MCL135SC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de ghion compatibil cu motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| MATERIAL | Steel |
| HANDLEBAR DIAMETER | 25,4 mm (1") |
| TYPE/BEND | Medium| Roadstar |
| FINISH/COLOR | Chrome |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Handlebar |
Filtru ulei HifloFiltro HF129
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta
in catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Placute frana TRW MCB612 ORGANIC
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA6302
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 520ZVM-X CU 124 ZALE - (GOLD) X-RING
DID KIT LANT - HONDA CBR1000RR '06-07 GOLD
NOLAN FULL-FACE - N87 HARP N-COM - FLAT BLACK
Jamba furca Ø 41 MM L 579 MM HONDA HORNET 600
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040121 | Left 51525-MBZ-C51,Right 51425 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 579,00 mm (22,80") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Inverted |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Kit rulmenti jug SUZUKI SSS904
Set rulmenti jug SUZUKI SSS904
Tourmax Made in Japan
Kit coborare TRW MCTL185
Kit coborare motocicleta.
Kitul coboara intre 2-5cm in functie de modelul motocicletei.
Vezi compatibilitate motocicleta la descriere produs.
Daca nu gasesti motocicleta ta in descriere, cauta codul de produs
pe site-ul producatorului TRW(click aici catalog kit coborare) apoi introdu codul
in bara de cautare din site-ul nostru.
Radiator apa SV 650 N 03-07
Bujie BETA KTM NGK IRIDIUM BR7EIX
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 7 |
| MODEL | Iridium IX |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | BR7EIX |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Necked Down |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Grooved |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |