Nu sunt produse in cos.
Jamba furca SUZ RF 600 R
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040434 | 51110-21E00-000 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 602,00 mm (23,70") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 41,00 mm (1,61") |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK B6HS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 6 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | B6HS |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 12,7 mm (1/2") |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | - |
Placute frana TRW MCB785SRQ SINTER TRACK
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA2708
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 50ZVM-X CU 108 ZALE - X-RING
Jamba furca SUZ GSX R 750
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040435 | 51110-27A00-000 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 588,00 mm (23,15") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 43,00 mm (1,69") |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK B-6L
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 6 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | B6L |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 11,1 mm (7/16") |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | - |
Placute frana TRW MCB828SV SINTER PERFORMANCE STREET
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA2801
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 50ZVM-X CU 110 ZALE - (GOLD) X-RING
DID KIT LANT - YAMAHA DT50 '97-'02
Jamba furca SUZ GSX R 600
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040436 | 51110-34E00-000 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 569,00 mm (22,40") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 45,00 mm (1,77") |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK B5HS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 6 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | B6S |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 9,5 mm (3/8") |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | - |
Placute frana TRW MCB840SH SINTER PERFORMANCE STREET ROAD TRACKS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA2915
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 50ZVM-X CU 110 ZALE - X-RING
Jamba furca HON VFR 750 F
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040437 | 51410-MZ7-003 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 628,00 mm (24,72") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 41,00 mm (1,61") |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK B7ES
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 7 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | B7ES |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | - |
Placute frana TRW MCB512SH SINTER PERFORMANCE STREET ROAD TRACKS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer Suzuki V-Strom HifloFiltro HFA3611
Filtru aer HifloFiltro HFA3611
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.