Nu sunt produse in cos.
Jamba furca SUZ GSX R 1100
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040430 | 51110-46E20-000 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 575,00 mm (22,64") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 43,00 mm (1,69") |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK ER8EHIX
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Necked Down |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Grooved |
Placute frana TRW MCB541SH SINTER PERFORMANCE STREET ROAD TRACKS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA1211
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 50VX CU 122 ZALE - (GOLD) X-RING
Jamba furca KAW ZXR 750
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040431 | 44013-1391-KF,44013-1392-KF |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 468,00 mm (18,43") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 41,00 mm (1,61") |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK RACING B10EG
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 10 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | B10EG |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,6 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | - |
Placute frana TRW MCB692SV SINTER PERFORMANCE STREET
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA1402
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 50VX CU 122 ZALE - X-RING
Jamba furca SUZ GSX R 1100
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040432 | 51110-46E00-000 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 565,00 mm (22,24") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 41,00 mm (1,61") |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK B10ES
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 10 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | B10ES |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,5 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | - |
Placute frana TRW MCB706SV SINTER PERFORMANCE STREET
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA1712
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 50ZVM-X CU 106 ZALE - X-RING
DID KIT LANT - YAMAHA FZ8 / FZ8 FAZER
Jamba furca DUC SUPERSPORT
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040433 | 34910711A |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 520,00 mm (20,47") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 40,00 mm (1,57") |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK B5HS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 5 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Removable Nut |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | B5HS |
| TYPE | Non-Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 12,7 mm (1/2") |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | - |
Placute frana TRW MCB75RQ ORGANIC SPORT
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA1923
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.