Nu sunt produse in cos.
Jamba furca SUZ DR 800 S BI
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040421 | 51120-31D00-000 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 754,00 mm (29,69") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 43,00 mm (1,69") |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK SILMAR8C9
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Laser Iridium |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| THREAD REACH | 26,5 mm (1-1/32") |
| HEX SIZE | 14,3 mm (9/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
Placute frana TRW MCB795SV SINTER PERFORMANCE STREET
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA4503
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 50VX CU 114 ZALE - (GOLD) X-RING
DID KIT LANT - YAMAHA XJ6 / XJ6 DIVERSION '09
Jamba furca HON CBR 600 F
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040422 | 51410-MV9-003 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 633,00 mm (24,92") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 41,00 mm (1,61") |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK ILZKAR7B11
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 7 |
| MODEL | Laser Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 12 mm |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm (1-1/32") |
| HEX SIZE | 14,3 mm (9/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 1,1 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Placute frana TRW MCB797SH SINTER PERFORMANCE STREET ROAD TRACKS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA4602
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 50VX CU 114 ZALE - X-RING
Jamba furca YAM FZR 600
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040424 | 4JH-23110-01-00 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 636,00 mm (25,04") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 41,00 mm (1,61") |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK MR8E-9
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| MODEL | Standard |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
Placute frana TRW MCB681SH SINTER PERFORMANCE STREET ROAD TRACKS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA4605
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 50VX CU 116 ZALE - (GOLD) X-RING
DID KIT LANT - YAMAHA YZF-R1 '06-08
Jamba furca SUZ DR 650 R
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040425 | 51110-14A20-000 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 750,00 mm (29,53") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 41,00 mm (1,61") |
| STYLE | Standard |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK CR9HIX
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Iridium IX |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| THREAD REACH | 12,7 mm (1/2") |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Placute frana TRW MCB751SH SINTER PERFORMANCE STREET ROAD TRACKS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA4612
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.