Nu sunt produse in cos.
Jamba furca Ø 41 MM L 538 MM
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040405 | 12049300 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 538,00 mm (21,18") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 41,00 mm (1,61") |
| STYLE | Telescopic |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK IRIDIUM BKR7EIX-11
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 7 |
| MODEL | Iridium IX |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 1,1 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Taper Cut |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Placute frana TRW MCB752SV SINTER PERFORMANCE STREET
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA2707
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 50NZ CU 116 ZALE - STANDARD INTARIT
DID KIT LANT - YAMAHA FZS 600 FAZER
Jamba furca Ø 33 MM L 365 MM
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040406 | 753738 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 365,00 mm (14,37") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 33,00 mm (1,30") |
| STYLE | Telescopic |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK BR8HS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Standard |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| STYLE | BR8HS |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Standard |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 12,7 mm (1/2") |
| HEX SIZE | 20,6 mm (13/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,7 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Placute frana TRW MCB755CRQ C HYPER CARBON RACING
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA2902
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 50NZ CU 96 ZALE - STANDARD INTARIT
Jamba furca Ø 37 MM L 397 MM
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040407 | 5B2-F3110-00-00 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 397,00 mm (15,63") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 37,00 mm (1,46") |
| STYLE | Telescopic |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK IRIDIUM LFR7AIX
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 7 |
| MODEL | Iridium IX |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard| Taper Cut |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Placute frana TRW MCB755SRQ SINTER TRACK
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA3101
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID LANT - 50NZ CU 98 ZALE - STANDARD INTARIT
Jamba furca Ø 35 MM L 365 MM
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040408 | AP8163480 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 365,00 mm (14,37") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 35,00 mm (1,38") |
| STYLE | Telescopic |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK LASER-IRIDIUM LMAR8AI-8
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| STYLE | LMAR8AI-8 |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm (1-1/32") |
| HEX SIZE | 14,3 mm (9/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,8 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Taper Cut |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Placute frana TRW MCB755SV SINTER PERFORMANCE STREET
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA3502
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.