Nu sunt produse in cos.
Jamba furca Ø 41 MM L 374 MM
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040393 | 975708,975709 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 374,00 mm (14,72") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 41,00 mm (1,61") |
| STYLE | Telescopic |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK LASER-IRIDIUM LMAR8BI-9
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Laser Iridium |
| TERMINAL CONFIGURATION | Threaded Stud |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Projected |
| THREAD REACH | 26,5 mm (1-1/32") |
| HEX SIZE | 14,3 mm (9/16") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,9 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Placute frana TRW MCB721CRQ C HYPER CARBON RACING
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA1704
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID ZA LEGATURA - 525ZVM2/525ZVM ZJ (CU NIT)
DID KIT LANT - YAMAHA XJ600 DIVERSION -'03
Jamba furca Ø 31,75 MM L 305 MM
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040394 | OE-PEU753780 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 305,00 mm (12,00") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| STYLE | Telescopic |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK RACING R7433-8
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Racing |
| TERMINAL CONFIGURATION | Solid Terminal |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Standard |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Placute frana TRW MCB729SH SINTER PERFORMANCE STREET ROAD TRACKS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA1705
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID ZA LEGATURA - 525ZVM-X PL (CU NIT)
Jamba furca Ø 41 MM L 384 MM
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040395 | 5RU-23110-00-00 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 384,00 mm (15,12") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 41,00 mm (1,61") |
| STYLE | Telescopic |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK BKR8E-11
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 8 |
| MODEL | Standard |
| THREAD SIZE | 14 mm |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Nickel Alloy |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8") |
| SPARK GAP | 1,1 mm |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Placute frana TRW MCB731SH SINTER PERFORMANCE STREET ROAD TRACKS
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA1707
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
DID ZA LEGATURA - 525ZVM-X PL (GOLD) (CU NIT)
DID KIT LANT - YAMAHA XTZ660 TENERE '91-'95
Jamba furca Ø 33 MM L 375 MM
Pret pe bucata.
Daca nu gasiti motocicleta dumneavoastra in lista puteti cauta in catalog
si dupa gasirea codului il puteti introduce in site la noi.
Catalog TNK Made in Italy
| # | Part Number | OEM Numbers |
|---|---|---|
| 2. | 04040396 | 51410-KRJ-901 |
| Attribute | Value |
|---|---|
| COLOR/FINISH | Chrome |
| LENGTH | 375,00 mm (14,76") |
| MATERIAL | Stainless Steel |
| OUTSIDE DIAMETER | 33,00 mm (1,30") |
| STYLE | Telescopic |
| TYPE | Fork |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Tube |
Bujie NGK RACING R0373A-9
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de bujie este necesar pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul NGK Spark Plugs (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
| Descriere scurta | Valoare |
|---|---|
| HEAT RANGE | 9 |
| MODEL | Racing |
| TERMINAL CONFIGURATION | Threaded Stud |
| THREAD SIZE | 10 mm |
| TYPE | Resistor Type |
| UNITS | Each |
| PRODUCT NAME | Spark Plug |
| CENTER ELECTRODE TYPE | Fine Wire |
| ELECTRODE TIP MATERIAL | Iridium |
| CENTER ELECTRODE PROJECTION | Non-Projected |
| THREAD REACH | 19,1 mm (3/4") |
| HEX SIZE | 16 mm (5/8") |
| GROUND ELECTRODE CONFIGURATION | Single |
| SPARK GAP | 0,6 mm |
| GROUND ELECTRODE SHAPE | Angled |
| ELECTRICAL RESISTANCE | 5k Ohms |
Placute frana TRW MCB736SV SINTER PERFORMANCE STREET
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti codul de placute frana pentru motocicleta dumneavoastra,
il puteti cauta in catalogul TRW (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.
Filtru aer HifloFiltro HFA1708
Pentru compatibilitate vezi lista la descriere produs.
Daca nu stiti ce cod de filtru este necesar pentru motocicleta dumneavoastra, il puteti cauta in
catalogul HifloFiltro (click).
Dupa identificarea reperului introduceti codul in bara de cautare pentru a vedea pretul.